AM3T-2412DH35-VZ
MFR.Part #
AM3T-2412DH35-VZ
JLCPCB Part #
C5549779
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-12V~12V 125mA 18V~36V 2 3.5kV 3W 82% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS