AM1DS-2412DH52Z
MFR.Part #
AM1DS-2412DH52Z
JLCPCB Part #
C5550246
Package
SIP,19.5x6mm
Description
-12V~12V 1W 2 21.6V~26.4V 41.67mA 5.2kV 72% SIP,19.5x6mm Isolated Power Modules ROHS