AM15T-2412SZ
MFR.Part #
AM15T-2412SZ
JLCPCB Part #
C5942996
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.25A 1.6kV 12V 15W 18V~36V 90% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS