AM10TW-2405D-NZ
MFR.Part #
AM10TW-2405D-NZ
JLCPCB Part #
C7213487
Package
DIP,32x20mm
Description
-5V~5V 1.5kV 10W 1A 2 85% 9V~36V DIP,32x20mm Isolated Power Modules ROHS