AM10TWM-2412DH50YZ
MFR.Part #
AM10TWM-2412DH50YZ
JLCPCB Part #
C6120332
Package
DIP,31.6x20.1mm
Description
10W 12V 2 420mA 5kV 85% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Overvoltage protection、Automatic fault recovery DIP,31.6x20.1mm Isolated Power Modules ROHS