AM10TW-4815SZ
MFR.Part #
AM10TW-4815SZ
JLCPCB Part #
C6120328
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.6kV 10W 15V 18V~75V 667mA 87% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS