AM10T-2412SNZ
MFR.Part #
AM10T-2412SNZ
JLCPCB Part #
C7450719
Package
DIP,32x20mm
Description
1 1.5kV 10W 12V 18V~36V 833mA 87% DIP,32x20mm Isolated Power Modules ROHS