AM10G-2415NZ
MFR.Part #
AM10G-2415NZ
JLCPCB Part #
C5561830
Package
SIP,22x9.5mm
Description
1 1.5kV 10W 15V 18V~36V 670mA 86% SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS