AM10G-2412NZ
MFR.Part #
AM10G-2412NZ
JLCPCB Part #
C5549866
Package
SIP,22x9.5mm
Description
1 1.5kV 10W 12V 18V~36V 830mA 86% SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS