AM10CW-2412D-NZ
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM10CW-2412D-NZ
Description
-12V~12V 1.5kV 10W 2 410mA 87% 9V~36V - Isolated Power Modules ROHS