E1SJA18-16.9344M TR
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
E1SJA18-16.9344M TR
JLCPCB Part #
C5344737
Package
HC-49US
Description
-40℃~+85℃ 16.9344MHz 18pF 50Ω ±15ppm ±30ppm HC-49US Crystals ROHS