E1SFA18-20.000M TR
MFR.Part #
E1SFA18-20.000M TR
JLCPCB Part #
C6941252
Description
-40℃~+85℃ 18pF 20MHz 50Ω ±30ppm ±50ppm HC-49US Crystals ROHS