ATFC-0402-1N6B-T
MFR.Part #
ATFC-0402-1N6B-T
JLCPCB Part #
C2043568
Package
0402
Description
1.6nH 10GHz 13@500MHz 250mΩ 560mA 0402 Inductors (SMD) ROHS