ATFC-0402HQ-4N7B-T
MFR.Part #
ATFC-0402HQ-4N7B-T
JLCPCB Part #
C1332261
Package
0402
Description
16@500MHz 330mA 4.7nH 500mΩ 7GHz 0402 Inductors (SMD) ROHS