ATFC-0402HQ-3N9B-T
MFR.Part #
ATFC-0402HQ-3N9B-T
JLCPCB Part #
C5949706
Package
0402
Description
16@500MHz 200mΩ 3.9nH 500mA 7GHz 0402 Inductors (SMD) ROHS