ATFC-0402HQ-1N8B-T
MFR.Part #
ATFC-0402HQ-1N8B-T
JLCPCB Part #
C1330246
Package
0402
Description
1.8nH 140mΩ 16@500MHz 650mA 7GHz 0402 Inductors (SMD) ROHS