AMCV-0603-180-C300N-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AMCV-0603-180-C300N-T
JLCPCB Part #
C3260642
Package
0603
Description
10A 12.7V 18V 20mJ 25V 30pF@1MHz 0603 Varistors ROHS