AIUR-06-681K
MFR.Part #
AIUR-06-681K
JLCPCB Part #
C1331494
Package
Plugin,D13xL18mm
Description
1.1A 680uH 740mΩ 820mA ±10% 插件,D13xL18mm Power Inductors ROHS