AIUR-04-682J
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AIUR-04-682J
JLCPCB Part #
C1336565
Package
Plugin,D8.5xL11.2mm
Description
26Ω 50mA 50mA 6.8mH ±5% 插件,D8.5xL11.2mm Power Inductors ROHS