AIMC-0402HQ-7N3J-T
MFR.Part #
AIMC-0402HQ-7N3J-T
JLCPCB Part #
C1333088
Description
160mΩ 22@250MHz 550mA 5GHz 7.3nH ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS