AIMC-0402HQ-4N1B-T
MFR.Part #
AIMC-0402HQ-4N1B-T
JLCPCB Part #
C3910504
Description
120mΩ 20@250MHz 4.1nH 650mA 6GHz 0402 Inductors (SMD) ROHS