ABS25-60.000KHZ-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ABS25-60.000KHZ-T
JLCPCB Part #
C1985554
Package
MC-306
Description
-40℃~+85℃ 12.5pF 50kΩ 60kHz ±30ppm MC-306 Crystals ROHS