ABS25-32.768KHZ-6-1-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ABS25-32.768KHZ-6-1-T
JLCPCB Part #
C5369037
Package
MC-306
Description
-40℃~+85℃ 32.768kHz 50kΩ 6pF ±10ppm MC-306 Crystals ROHS