APH201610T1R5M
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
APH201610T1R5M
JLCPCB Part #
C5349595
Package
0806
Description
1.5uH 100mΩ 2.3A 2.9A Molded Inductor ±20% 0806 Power Inductors ROHS