AHW3225C-3R3JTF
MFR.Part #
AHW3225C-3R3JTF
JLCPCB Part #
C18184918
Description
20@25MHz 290mA 3.3uH 3.6Ω 60MHz Wire-wound chip inductor ±5% 1210 Inductors (SMD) ROHS