AHW1608FE1R0KTF
MFR.Part #
AHW1608FE1R0KTF
JLCPCB Part #
C6364708
Description
16 1uH 250MHz 410mΩ 700mA Wire-wound chip inductor ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS