AHW1005C-27NJTF
MFR.Part #
AHW1005C-27NJTF
JLCPCB Part #
C6364690
Description
2.48GHz 25 27nH 300mΩ 400mA Wire-wound chip inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS