AHW1005C-12NJTF
MFR.Part #
AHW1005C-12NJTF
JLCPCB Part #
C6364688
Description
120mΩ 12nH 26 3.6GHz 640mA Wire-wound chip inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS