SP1008R-391H
MFR.Part #
SP1008R-391H
JLCPCB Part #
C7083451
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
118mΩ 390nH 980mA ±3% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS