S4924R-563J
MFR.Part #
S4924R-563J
JLCPCB Part #
C17540194
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
124mA 2.23Ω 369mA 56uH ±5% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS