S4924R-561J
MFR.Part #
S4924R-561J
JLCPCB Part #
C17185673
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
1.075A 1.075A 330mΩ 560nH ±5% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS