S4924R-472K
MFR.Part #
S4924R-472K
JLCPCB Part #
C17258555
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
4.7uH 550mΩ 830mA 830mA ±10% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS