S4924R-471J
MFR.Part #
S4924R-471J
JLCPCB Part #
C17399225
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
1.235A 1.235A 250mΩ 470nH ±5% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS