S4924R-391J
MFR.Part #
S4924R-391J
JLCPCB Part #
C17415520
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
1.45A 1.45A 180mΩ 390nH ±5% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS