S4924R-333H
MFR.Part #
S4924R-333H
JLCPCB Part #
C17515722
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
1.37Ω 160mA 33uH 471mA ±3% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS