S4924R-273J
MFR.Part #
S4924R-273J
JLCPCB Part #
C17364425
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
1.19Ω 195mA 27uH 504mA ±5% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS