S4924R-272H
MFR.Part #
S4924R-272H
JLCPCB Part #
C17560949
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
1.16A 1.16A 2.7uH 280mΩ ±3% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS