S4924R-271H
MFR.Part #
S4924R-271H
JLCPCB Part #
C17308490
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
1.855A 1.855A 110mΩ 270nH ±3% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS