S4924R-223H
MFR.Part #
S4924R-223H
JLCPCB Part #
C17498233
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
210mA 22uH 561mA 960mΩ ±3% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS