S4924R-222H
MFR.Part #
S4924R-222H
JLCPCB Part #
C17352759
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
1.42A 1.42A 190mΩ 2.2uH ±3% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS