S4924R-183J
MFR.Part #
S4924R-183J
JLCPCB Part #
C17328729
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
18uH 250mA 580mA 890mΩ ±5% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS