S4924R-183H
MFR.Part #
S4924R-183H
JLCPCB Part #
C17665865
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
18uH 250mA 580mA 890mΩ ±3% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS