S4924R-182K
MFR.Part #
S4924R-182K
JLCPCB Part #
C17589277
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
1.65A 1.65A 1.8uH 140mΩ ±10% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS