S4924R-153J
MFR.Part #
S4924R-153J
JLCPCB Part #
C17272776
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
15uH 300mA 618mA 800mΩ ±5% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS