S4924R-152H
MFR.Part #
S4924R-152H
JLCPCB Part #
C17243297
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
1.5uH 1.78A 1.78A 120mΩ ±3% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS