S4924R-121K
MFR.Part #
S4924R-121K
JLCPCB Part #
C17535662
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
120nH 3.345A 3.345A 34mΩ ±10% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS