S4924R-101H
MFR.Part #
S4924R-101H
JLCPCB Part #
C17638684
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
100nH 25mΩ 3.9A 3.9A ±3% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS