S4924-472K
MFR.Part #
S4924-472K
JLCPCB Part #
C17242751
Package
SMD,12.8x6.1mm
Description
4.7uH 550mΩ 830mA 830mA ±10% SMD,12.8x6.1mm Power Inductors