S4924-392K
MFR.Part #
S4924-392K
JLCPCB Part #
C17558985
Package
SMD,12.8x6.1mm
Description
3.9uH 400mΩ 970mA 970mA ±10% SMD,12.8x6.1mm Power Inductors