S4924-391H
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
S4924-391H
JLCPCB Part #
C17338387
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
1.45A 1.45A 180mΩ 390nH ±3% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors